Skip to content Skip to footer

OLD TOWN BREWERY “PORTER” 500 мл

150 ден

PORTER / 330 ml / 5 % MACEDONIA

 

Нема на залиха

Опис

Дозволете му на нашиот Портер да ве одведе на некое патување некаде далеку. Затворете ги очите и нурнете се во мрачното богатство кое што ги крши границите. Уживајте во овој момент, со кој и да сте.

КАРАКТЕРИСТИКИ

Волумен: 330 мл
Боја Црна
Алкохол: 5%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OLD TOWN BREWERY “PORTER” 500 мл”