Skip to content Skip to footer
Отворено: понеделник до петок од 11:00 до 19:00 часот
улица Максим Горки 25/4 1000 Скопје, Македонија
0 items - 0 ден 0

SILLY SESSION IPA

180 ден

SESSION IPA / 330 ml / belgium / 4,2 %

Нема на залиха

Категории , Product ID: 9705

Опис

Лесно светло пиво, кое што ви овозможува да ја задоволите жедта и да уживате во избалансираните вкусови на сладот и хмељот. Арома на цитрус и егзотично овошје, проследена со слаба горчина.