Skip to content Skip to footer

SILLY SCOTCH GIFTPACK

1.500 ден

SILLY SCOTCH GIFTPACK 4X0,33 ОРИГИНАЛНА ЧАША ЗА ДЕГУСТАЦИЈА/ СТИЛИЗИРАНИ ЧОРАПИ

Нема на залиха

Категории , Product ID: 9708

Опис

Oригинален подарок во убаво пакување. Silly Scotch е прекрасно пиво за студените денови. Овој пивски сет содржи четири шишиња од 330 мл една оригинална чаша и гратис чорапи. Навистина прекрасен подарок!