Skip to content Skip to footer

SILLY DISCOVERY BOX

1.900 ден

50 CM DE BRASSERIE DE SILLY / BELGIUM

Нема на залиха

Категории , , Product ID: 8854

Опис

Oвој луксузен пивски сет во дрвена кутија од Пиварата Сили од Белгија ги вклучува следите пива: ENGHIEN BLONDE, ENGHIEN D’HIVER, LA DIVINE, SILLY 64, SILLY BLANCHE, SILLY PILS, PINK KILLER, TRIPLE SWAF, SILLY SAISON, плус гратис подметнувачи за секое пиво.