Skip to content Skip to footer

РАЧНО ЦРТАНА МАИЦА 1

500 ден

Рачно цртани маици, Дизајн Мелани Димитровска

Нема на залиха

Категорија Product ID: 8767

Опис

 

Маица

Дизајн Мелани Димитровска

Величина XL

  • Се препорачува перење до макси. 40 C, без центрифуга или може да се пере рачно
  • не пеглајте врз цртаниот дел, свртете од внатрешната страна.
  • не користете абразивни средства за избелување