Skip to content Skip to footer

CROWN PORTER

90 ден

PORTER/ 330 ml/4,8 % / MACEDONIA

Нема на залиха

Опис

Уникатен вукс за љубителите на специфичните темни пива Портер со димени ноти и лесно тело

волумен 330 мл
алкохол 4,8%
произведува Craft House Brewery
земја на потекло Македонија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROWN PORTER”