Skip to content Skip to footer

BEVOG MONK SEAL WEST COAST IPA

270 ден

West Coast IPA / 500ml / 7,1 % Alc / AUSTRIA

Нема на залиха

Категории , , Product ID: 10015

Опис

Кора од грејпфрут, манго, тропско овошје, сладок портокал, разумно горчлив финиш со убава смола што се задржува некое време. Најновото од серијалот